O nas

Redwood świadczy usługi komunikacji korporacyjnej dla spółek publicznych oraz prywatnych. Swoich Klientów wspiera w działaniach z zakresu relacji inwestorskich, obowiązków informacyjnych oraz public relations.

Elementem wyróżniającym Redwood na tle rynku jest bogate doświadczenie wyniesione z wieloletniej działalności na polskim rynku kapitałowym, a także trwałe relacje z przedstawicielami największych polskich mediów gospodarczych i branżowych.

Redwood jest również członkiem Grupy Kapitałowej PROFESCAPITAL, skupiającej 100 specjalistów wspierających firmy z polskiego sektora MSP w obszarze komunikacji, księgowości i transakcji kapitałowych. Grupa obsługuje ponad 1000 firm, posiada 8 oddziałów w całym kraju.

WYBRANE REFERENCJE:

  • Komunikujemy się z rynkiem finansowym

    Oferujemy kompleksową obsługę komunikacji z inwestorami, mediami gospodarczymi oraz finansowymi, a także z instytucjami rynku kapitałowego.

  • Wypełniamy obowiązki informacyjne

    Zarządom oferujemy wsparcie w postaci bieżącej obsługi oraz szkoleń z zakresu obowiązków informacyjnych, komunikacji z instytucjami rynku kapitałowego i organami nadzoru.

  • Budujemy reputację

    Pomagamy w budowie silnych przedsiębiorstw opartych na trwałych relacjach z otoczeniem rynkowym. Świadczymy usługi w obszarze PR, komunikacji korporacyjnej oraz media relations.