O nas

Redwood jest firmą doradczą świadczącą usługi komunikacji korporacyjnej dla spółek publicznych oraz prywatnych. Swoich Klientów wspiera w działaniach z zakresu relacji inwestorskich, obowiązków informacyjnych oraz public relations.

Elementem wyróżniającym Redwood na tle rynku jest bogate doświadczenie wyniesione z wieloletniej działalności na polskim rynku kapitałowym, a także trwałe relacje z przedstawicielami największych polskich mediów gospodarczych i branżowych.

Do grona przedsiębiorstw, z którymi współpracujemy zaliczają się dynamicznie rozwijające się polskie podmioty o przychodach wynoszących od 10 do 400 mln PLN, działające w wielu branżach.

Redwood jest również członkiem Grupy Kapitałowej PROFESCAPITAL, skupiającej 100 specjalistów wspierających firmy z polskiego sektora MSP w obszarze komunikacji, księgowości i transakcji kapitałowych. Grupa obsługuje ponad 800 firm, posiada 7 oddziałów w całym kraju.

WYBRANE REFERENCJE:

  • Komunikujemy się z rynkiem finansowym

    Oferujemy kompleksową obsługę komunikacji z inwestorami, mediami gospodarczymi oraz finansowymi, a także z instytucjami rynku kapitałowego.

  • Wypełniamy obowiązki informacyjne

    Zarządom oferujemy wsparcie w postaci bieżącej obsługi oraz szkoleń z zakresu obowiązków informacyjnych, komunikacji z instytucjami rynku kapitałowego i organami nadzoru.

  • Budujemy reputację

    Pomagamy w budowie silnych przedsiębiorstw opartych na trwałych relacjach z otoczeniem rynkowym. Świadczymy usługi w obszarze PR, komunikacji korporacyjnej oraz media relations.

Nasz zespół

Artur Rzepka

Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej Redwood PR, ekspert w zakresie IR i obowiązków informacyjnych, zawodowo związany z rynkiem kapitałowym od 1999 r.

Od 2016 r. Członek Rady Nadzorczej Abak S.A. Jest współzałożycielem, członkiem i długoletnim działaczem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (SII). Był Wiceprezesem Zarządu, Dyrektorem Generalnym, członkiem Rady Programowej oraz przewodniczącym Komisji Rewizyjnej SII. Ukończył studia magisterskie i doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, studiował prawo na Uniwersytecie Wrocławskim.

Pracował jako IR Manager w Impel SA i Dyrektor Operacyjny Grupy MCI (gdzie był odpowiedzialny m. in. za obowiązki informacyjne MCI Management SA i MCI Capital TFI SA). W przeszłości był również nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ma na koncie szereg felietonów, komentarzy i wypowiedzi w takich mediach, jak Forbes.pl, Parkiet, TVN CNBC, GPW Media, Harvard Business Review Polska. Juror konkursów w zakresie IR (np. Złota Strona Emitenta, Najlepszy Raport Roczny).